Vakantieveilingen - Algemene beoordeling op basis van 201 beoordelingen
Uitgelichte Beoordelingen
Reviews (56)
Nog geen reviews!
Ga op zoek naar bedrijven waar je ervaring mee hebt en schrijf er reviews over! Je reviews dragen bij aan een transparantere markt en zorgt voor betere betrouwbaarheid van bedrijven..
Aankoop via veilingplatform
Mijn ervaring met het veilingplatform was over het algemeen goed. De website was makkelijk te gebruiken en het aanbod was lekker gevarieerd. Maar ik vond dat de veilingkosten niet echt in verhouding stonden tot wat ik gekocht heb. Het zou eerlijker zijn als ze een percentage zouden rekenen, net zoals andere veilinghuizen doen.
Uitstapjes en activiteiten
Ik vond het echt super gemakkelijk om dingen te kopen op Vakantieveilingen, en er is zoveel keuze aan leuke dingen om te doen! Alles ziet er echt cool uit en ik was heel enthousiast om alles te ontdekken. Maar soms lijkt het alsof mensen vals spelen door meer te bieden dan nodig is, dat is niet zo eerlijk hé! Ik vraag me af of sommige dingen bewust duurder worden gemaakt, dat vind ik niet zo leuk.
Koopjes zoeken
Soms moet je goed opletten voordat je begint te bieden, want de prijzen kunnen best hoog zijn. Maar als je een beetje onderzoek doet, kan je echt wel een koopje scoren. Vergeet niet de veiling- en verzendkosten in het oog te houden! De service was top, alles werd snel verzonden en goed verpakt. Het item was van goede kwaliteit.
Mijn ervaring met een onbruikbare voucher
Ik had een voucher gekocht die ik niet kon gebruiken omdat alle plekken al een maand van tevoren bezet waren en de volgende maanden ook geen beschikbaarheid hadden. Na 1,5 maand was de voucher niet meer geldig, wat ik pas later ontdekte. Eerst zeiden ze dat er niets aan gedaan kon worden, wat ik onbegrijpelijk vond omdat ik anders mijn geld kwijt zou zijn. Gelukkig ontdekte ik later dat ze de voucher hadden verlengd, wat me erg opgelucht maakte.
Grote teleurstellingen
Ik kom hier vaak shoppen, maar eerlijk gezegd ben ik vaak teleurgesteld in de kwaliteit van de producten. De prijzen lijken te blijven stijgen en de verzendkosten zijn ook niet bepaald goedkoop. Het irriteert me vooral dat de spullen vaak beschadigd aankomen door slechte verpakking. Dat kan toch niet de bedoeling zijn?
Eerlijk en duidelijk
Ik was echt blij toen ik zag dat ik precies kreeg waarvoor ik geboden had. Geen bedrog, geen extra kosten die verborgen waren. Het enige wat ik zou willen zeggen is dat de prijs snel kan stijgen door bijkomende kosten bij lagere biedingen, dus het is belangrijk om goed op te letten en je totale bedrag in de gaten te houden. Maar al bij al ben ik toch tevreden met mijn aankoop.
Leuke veiling gewonnen
Ik ben echt blij met wat ik heb gekocht op Vakantieveilingen. Ik heb een toffe veiling gewonnen voor een lage prijs en was echt verrast door hoe goed het product was. Soms kan het wel spannend zijn om te bieden op veilingen, maar als je dan wint is het echt de moeite waard.
Dagje wellness geboekt via online veiling
Alles ging goed tijdens het boekingsproces, geen problemen. We besloten om een dagje wellness te doen en het was echt de moeite waard! Wel prijzig, maar gelukkig konden we met een online veiling korting krijgen. Slimme zet van de website, allebei kunnen ervan profiteren: de klanten en de wellnesscentra. Een echte win-win situatie voor iedereen!
Tickets sauna en pretparken
Ik geef toe. Ik bied hier vaak op. Soms kan ik voor 15 euro naar de sauna gaan ipv de volle pot te betalen. Dus dit is super. Maar toch lijkt het me soms raar dat mensen bieden van 1 euro naar direct 50 euro? Waarom... is dit bedrog of zijn mensen gewoon niet slimmer om per 1 euro te bieden. Dan zou toch iedereen wel eens een goeie deal kunnen krijgen. Tickets van pretparken en sauna zijn super hier. Producten nooooooit kopen. Ik zag een tuinslang. Mensen bieden hierop en zitten aan 40 euro.terwijl dezelfde tuinslang online maar 25 euro kost... altijd eerst goed de prijs opzoeken. Want de prijzen die zij geven kloppen niet........ als je die kunt kopen voor 1 euro ja dan wel. Maar dit gebeurt niet echt vaak....
drone
nog steeds na anderhalve maand geduld geen drone
Het enige dat ik heb is geld wegLigstoelen
De na zes werkdagen leveren is een fabeltje en misleidende reclame . Voor die leveringskosten kun je het beter afhalen en het op je rug naar huis dragen.
Een mail beantwoorden zou ook vier dagen durenCursus
Annulatie wordt niet aanvaard. Opletten met wat je koopt want iets van 1 euro kost plots 40 euro ! Bedrog !
DIY RGB LED
Opletten op vakantieveilingen, 90% van de tijd komen er extra kosten als je na je winst daar je product wil bestellen met de voucher. Had mijn product voor 1€ dacht ik, tot ik op de site met de voucher kwam, kwam er 62€ bij + 11€ voor verzending. Ben een beetje op onderzoek uitgegaan en erachter gekomen dat je de producten beter rechtstreeks op AliExpress besteld, dan ben je goedkoper af dan als je het product voor 1€ wint.
Bieden is leuk maar uiteindelijk betaal je voor alle producten uiteindelijk teveel. Inkomtickets daarentegen kun je wel eens koopjes doen.weegschaal,stofzuiger
zeer tevreden zeer snelle levering
Wijn
Product kan niet meer geleverd worden en er wordt geweigerd om terug te betalen.
"GEWONNEN" vakantieveilig (2 luxe binnenhuis-stoelen)
Beste mogelijke klant bij Vakantieveilingen,
[VAKANTIEVEILINGEN ANNULEERT TE GOEDKOPE VEILINGEN - OPLICHTERIJ]
Je bent ALTIJD VERPLICHT BETALEN als je de hoogste bieder bent op de VEILING.
Pure oplichterij en je voelt u machteloos.
Ik heb contact genomen met VakantieVeilingen en ze antwoorden dat ze niet wisten waarom het geannuleerd was en je kon het enkel krijgen door opnieuw deel te nemen aan een veiling. DIT BEVESTIGD DAT ZE PURE OPLICHTERS ZIJN!
Ze proberen hun eronderuit te praten met een kortingsbon van 10,- euro op een volgende veiling..
Heb blijven contact nemen, maar ze blijven zeer vaag en nemen het niet serieus. (Ze lachen ons gewoon uit naar mijn mening.)
Vakantieveiligen neemt niet hun verantwoordelijkheid!
IEDEREEN IS GEWAARSCHUWD ALS JE DENKT HIER MOOIE VEILINGEN TE WINNEN ;-)
VERLIES NIET UW TIJD OM DE IDEALE DEAL TE MAKEN!
(Het zijn allemaal mooie veilingen, maar als je genoeg/teveel betaald.....)Verschillende
Ik koop dikwijls wat spullen bij vakantieveiling maar de prijzen van de originele prijzen wat ze zeggen, klopt niet de prijzen zijn goedkoper ik heb stoelen geboden ze zijden dat de adviesprijs 400€ was maar ze kosten nieuw maar 250€ geen 400€
Staafmixer + potten en pannen
Schandalige bedoening.
Ik heb meer dan een maand gewacht op een bestelling die nooit is gekomen. Blijkbaar heeft vakantieveilingen zelf mijn bestelling geannuleerd zonder mij op de hoogte te brengen. Mijn geld hadden ze na een maand nog steeds niet terug gestort. Ik heb 3(!!) mails met als aanduiding ‘klacht’ moeten sturen nog voor ik een reactie kreeg. Uiteindelijk kreeg ik een reactie waarbij ze zeiden dat het geld die dag zelf gingen terug storten. Wat blijkt nu? Ze hebben maar 1 artikel teruggestort. Het tweede artikel, de zogezegde verzendkosten en de administratiekosten heb ik nog steeds niet terug gekregen. Ik blijf hier maar over mailen maar ik kreeg maar 1x een reactie en hier zeiden ze dat bij hun de bestelling als terug betaald staat. Ik heb hen terug gemaild met een screenshot van hun betaling waar duidelijk een ander bedrag staat dat het werkelijke bedrag maar hier reageren ze dan weer niet op. Het is echt schandalig! Koop hier niets want als ze zelf je bestelling annuleren houden ze sowieso ook je geld bij ook als je het terug eist! Ik vind dit een verschrikkelijke behandeling van hun klanten. Het is heel erg dat zo een bekende site zulke schandalige klantenservice heeft. Nog iets je bent hier ook verplicht van minstens twee sterren aan te duiden. Je kan niet maar 1 ster aanduiden bij hun 4 categorieën. Blijf dus weg van deze site.Spiraalsnijder kalorik
Ooit spiraalsnijder via VakantieVeilingen besteld. Heb hem niet dadelijk uitgeprobeerd, maar toen ik dit wel deed bleek hij niet te werken. Sterker nog, er zit zelfs geen motor in om het apparaat te laten werken. Uiteraard was de termijn om hem terug te sturen verstreken. Dus heb ik hem maar naar het containerpark gebracht. Producten van niet bekende merken zijn van zeer slechte kwaliteit. Hetzelfde meegemaakt met de vensterreiniger van inventum. Na een paar keer werkt hij al niet meer naar behoren.
Muurcirkel
Ondertussen al 11,95€ die erbij komt
Review met meeste stemmen
Ideaal voor een laag budget
Lees verder