Vakantieveilingen Reviews

: 56
14% Zou hier weer kopen

Relevantste positieve review

  2024-04-05
Uitstapjes en activiteiten
Ik vond het echt super gemakkelijk om dingen te kopen op Vakantieveilingen, en er is zoveel keuze... Lees verder
Ines

Relevantste negatieve review

  2024-02-16
Grote teleurstellingen
Ik kom hier vaak shoppen, maar eerlijk gezegd ben ik vaak teleurgesteld in de kwaliteit van de pr... Lees verder
I. Heymans

Reviews (56)

  (8)

 (17)

  (15)

  (11)

  (5)

  • Nog geen reviews!

    Ga op zoek naar bedrijven waar je ervaring mee hebt en schrijf er reviews over! Je reviews dragen bij aan een transparantere markt en zorgt voor betere betrouwbaarheid van bedrijven..

  • Bestellen

    Service

    Prijs

    Levering

    Zou hier weer kopen
    Totaal

    De volhouder wint de veiling

    ik probeer al de hele tijd te bieden op een verrassingsweekje naar Spanje en hoop dat deze voor heel weinig gaat
    Maar helaas is er telkens weer iemand die dan ineens enorm hoog gaat bieden. Zo irritant!

    Heb bij eerdere veilingen wel gemerkt dat de volhouder wint, gewoon blijven refreshen want veel veilingen worden dan opnieuw geopend en dan zijn de mensen die eerder wonnen, al eruit want die hebben al wat ze wilden.

    De volhouder wint hier! Soms zit er best wat tijd in, maar als je dan uiteindelijk die deal hebt, heb je echt een koopje hier

    Wat eerlijker mag ook op sommige vlakke!!!!

  • Bestellen

    Service

    Prijs

    Levering

    Zou hier weer kopen
    Totaal

    steeds te hoog

    'Twee weken Spanje voor 1 euro!' En dan kom je op die pagina en dan ben je het eerste bod en dan ben je dus heel blij en dan gaat ineens dat bod omhoog en dan ga je toch ineens weer niet op vakantie meer want je hebt niet het winnende bod en dan biedt je meer en meer en meer en dan is het ineens toch gewoon een dure of normaalgeprijsde vakantie en dan laat je het zitten en dan baal je want je dacht dat je voor 1 euro op reis ging. En dat heb ik dus steeds. Maar ja. Eens komt de dag dat er niemand online is en dan heb ik die deal voor 1 euro!! (of 2 of 3 dat is ook goed hehe)

  • Bestellen

    Service

    Prijs

    Levering

    Zou hier weer kopen
    Totaal

    Weekendje Duitsland gewonnen in de veiling!

    YES!

    net een weekendje Duitsland gewonnen voor een paar tientjes! Ik zat al een tijdje te azen hierop en heb m eindelijk!

    Vind het een erg leuk systeem en ik bied best wel vaak op vakanties... Wel soms irritant als er mensen ineens vet veel gaan bieden en je voor niks hebt zitten wachten maar extra leuk als het een keertje lukt als misschien net niemand kijkt!

    werkt goed!

  • Bestellen

    Service

    Prijs

    Levering

    Zou hier weer kopen
    Totaal

    Uitstapjes en activiteiten

    Ik vond het echt super gemakkelijk om dingen te kopen op Vakantieveilingen, en er is zoveel keuze aan leuke dingen om te doen! Alles ziet er echt cool uit en ik was heel enthousiast om alles te ontdekken. Maar soms lijkt het alsof mensen vals spelen door meer te bieden dan nodig is, dat is niet zo eerlijk hé! Ik vraag me af of sommige dingen bewust duurder worden gemaakt, dat vind ik niet zo leuk.

  • Bestellen

    Service

    Prijs

    Levering

    Zou hier weer kopen
    Totaal

    Aankoop via veilingplatform

    Mijn ervaring met het veilingplatform was over het algemeen goed. De website was makkelijk te gebruiken en het aanbod was lekker gevarieerd. Maar ik vond dat de veilingkosten niet echt in verhouding stonden tot wat ik gekocht heb. Het zou eerlijker zijn als ze een percentage zouden rekenen, net zoals andere veilinghuizen doen.

  • Bestellen

    Service

    Prijs

    Levering

    Zou hier weer kopen
    Totaal

    Koopjes zoeken

    Soms moet je goed opletten voordat je begint te bieden, want de prijzen kunnen best hoog zijn. Maar als je een beetje onderzoek doet, kan je echt wel een koopje scoren. Vergeet niet de veiling- en verzendkosten in het oog te houden! De service was top, alles werd snel verzonden en goed verpakt. Het item was van goede kwaliteit.

  • Bestellen

    Service

    Prijs

    Levering

    Zou hier weer kopen
    Totaal

    Weekendje weg = 3 euro!

    Ok, voor iedereen die het (nog steeds) niet gelooft: ik heb een weekendje weg naar de ardennen voor 3 euro gekocht (of gewonnen,...hoe noem je dit?) Ik dacht, ik probeer het eens en kijk wel wat er gebeurd. Dus zo gezegd, zo gedaan en geboden op dit weekend. Tot mijn stomme verbazing bleek niemand anders dat gedaan te hebben dus toen was het van mij. Top weekend gehad en geen klagen.

  • Bestellen

    Service

    Prijs

    Levering

    Zou hier weer kopen
    Totaal

    goedkope dealtjes dagjes uit vakanties maar weinig service

    Goed voor goedkope dealtjes voor dagjes uit en vakanties enzo. Ik boek er vaak dingen zomaar spontaan en altijd heel goedkoop.

    MAar je moet niet bij ze aankloppen als er iets misgaat ofzo want dan heb je echt niks aan ze. In het beste geval verwijzen ze door naar de aanbieder van wat je hebt gekocht.

    Misschien dat ze daarom dus zo goedkoop kunnen zijn?

  • Bestellen

    Service

    Prijs

    Levering

    Zou hier weer kopen
    Totaal

    Eerlijk en duidelijk

    Ik was echt blij toen ik zag dat ik precies kreeg waarvoor ik geboden had. Geen bedrog, geen extra kosten die verborgen waren. Het enige wat ik zou willen zeggen is dat de prijs snel kan stijgen door bijkomende kosten bij lagere biedingen, dus het is belangrijk om goed op te letten en je totale bedrag in de gaten te houden. Maar al bij al ben ik toch tevreden met mijn aankoop.

  • Bestellen

    Service

    Prijs

    Levering

    Zou hier weer kopen
    Totaal

    Ideaal voor een laag budget

    Ik heb niet veel geld te besteden, dus vakantie veilingen is een ideale oplossing om een dagje weg te gaan. Ik kan zelf kiezen wat ik er aan uit wil geven, soms lukt dat wel en soms duurt het wat langer voor dat ik beet heb. Verder heb ik nooit problemen ondervonden met de koop die ik heb gedaan. Betaling is makkelijk en kaartjes heb je gelijk binnen.

  • Bestellen

    Service

    Prijs

    Levering

    Zou hier weer kopen
    Totaal

    Mijn ervaring met een onbruikbare voucher

    Ik had een voucher gekocht die ik niet kon gebruiken omdat alle plekken al een maand van tevoren bezet waren en de volgende maanden ook geen beschikbaarheid hadden. Na 1,5 maand was de voucher niet meer geldig, wat ik pas later ontdekte. Eerst zeiden ze dat er niets aan gedaan kon worden, wat ik onbegrijpelijk vond omdat ik anders mijn geld kwijt zou zijn. Gelukkig ontdekte ik later dat ze de voucher hadden verlengd, wat me erg opgelucht maakte.

  • Bestellen

    Service

    Prijs

    Levering

    Zou hier weer kopen
    Totaal

    Grote teleurstellingen

    Ik kom hier vaak shoppen, maar eerlijk gezegd ben ik vaak teleurgesteld in de kwaliteit van de producten. De prijzen lijken te blijven stijgen en de verzendkosten zijn ook niet bepaald goedkoop. Het irriteert me vooral dat de spullen vaak beschadigd aankomen door slechte verpakking. Dat kan toch niet de bedoeling zijn?

  • Bestellen

    Service

    Prijs

    Levering

    Zou hier weer kopen
    Totaal

    Leuke veiling gewonnen

    Ik ben echt blij met wat ik heb gekocht op Vakantieveilingen. Ik heb een toffe veiling gewonnen voor een lage prijs en was echt verrast door hoe goed het product was. Soms kan het wel spannend zijn om te bieden op veilingen, maar als je dan wint is het echt de moeite waard.

  • Bestellen

    Service

    Prijs

    Levering

    Zou hier weer kopen
    Totaal

    Dagje wellness geboekt via online veiling

    Alles ging goed tijdens het boekingsproces, geen problemen. We besloten om een dagje wellness te doen en het was echt de moeite waard! Wel prijzig, maar gelukkig konden we met een online veiling korting krijgen. Slimme zet van de website, allebei kunnen ervan profiteren: de klanten en de wellnesscentra. Een echte win-win situatie voor iedereen!

  • Bestellen

    Service

    Prijs

    Levering

    Zou hier weer kopen
    Totaal

    Tickets sauna en pretparken

    Ik geef toe. Ik bied hier vaak op. Soms kan ik voor 15 euro naar de sauna gaan ipv de volle pot te betalen. Dus dit is super. Maar toch lijkt het me soms raar dat mensen bieden van 1 euro naar direct 50 euro? Waarom... is dit bedrog of zijn mensen gewoon niet slimmer om per 1 euro te bieden. Dan zou toch iedereen wel eens een goeie deal kunnen krijgen. Tickets van pretparken en sauna zijn super hier. Producten nooooooit kopen. Ik zag een tuinslang. Mensen bieden hierop en zitten aan 40 euro.terwijl dezelfde tuinslang online maar 25 euro kost... altijd eerst goed de prijs opzoeken. Want de prijzen die zij geven kloppen niet........ als je die kunt kopen voor 1 euro ja dan wel. Maar dit gebeurt niet echt vaak....

  • Bestellen

    Service

    Prijs

    Levering

    Zou hier weer kopen
    Totaal

    drone

    nog steeds na anderhalve maand geduld geen drone
    Het enige dat ik heb is geld weg

  • Bestellen

    Service

    Prijs

    Levering

    Zou hier weer kopen
    Totaal

    Ligstoelen

    De na zes werkdagen leveren is een fabeltje en misleidende reclame . Voor die leveringskosten kun je het beter afhalen en het op je rug naar huis dragen.
    Een mail beantwoorden zou ook vier dagen duren

  • Bestellen

    Service

    Prijs

    Levering

    Zou hier weer kopen
    Totaal

    Cursus

    Annulatie wordt niet aanvaard. Opletten met wat je koopt want iets van 1 euro kost plots 40 euro ! Bedrog !

  • Bestellen

    Service

    Prijs

    Levering

    Zou hier weer kopen
    Totaal

    DIY RGB LED

    Opletten op vakantieveilingen, 90% van de tijd komen er extra kosten als je na je winst daar je product wil bestellen met de voucher. Had mijn product voor 1€ dacht ik, tot ik op de site met de voucher kwam, kwam er 62€ bij + 11€ voor verzending. Ben een beetje op onderzoek uitgegaan en erachter gekomen dat je de producten beter rechtstreeks op AliExpress besteld, dan ben je goedkoper af dan als je het product voor 1€ wint.
    Bieden is leuk maar uiteindelijk betaal je voor alle producten uiteindelijk teveel. Inkomtickets daarentegen kun je wel eens koopjes doen.

Anderen bekeken ook